Fotogalerie

Aktuálně

V sobotu 7.května 2016 jsme se s naší Billie Jean zúčastnili její úplně první výstavy – Speciální výstavy KCHVO v Telči. Očekávala jsem, že bude jančit a bláznit, ale celou výstavu pojala jako opalovačku na trávníku :-D  
V mezitřídě si vyběhala ocenění Výborná a stala se kandidátkou chovu :-)

Této výstavy se zúčastnila i „naše“ růžovka Arletta Flawless Face, která ve třídě Otevřené získala ocenění V2 res. CAC a též se stala kandidátkou chovu :-) Majitelům ještě jednou moc a moc gratuluji a děkuji, že se s Arlettou ve výstavním kruhu parádně předvedli.

CHS De WolfArt, jejíž zakladatelkou je naše oranžovka z prvního vrhu Amelia Flawless Face, přijímá rezervace na štěňátka výmarských ohařů, která se narodila 4. května 2016 a to v poměru 3 kluci a 3 holčičky :-)

Otec: Conte ALfa Ori – PZ, SZVP, LZ, Vz vše v I. ceně, výstava – V

Matka:  Amelia Flawless Face – PZ, SZVP, výstava- res. CAC.

U štěňat je předpoklad světle stříbřité barvy, výborného exteriéru a  výborných pracovních vloh.

Kontakt: Ivona Součková +420 607974706 nebo mail: sok@post.cz

Amelka 56. den březosti

 

 

 

Billie Jean Flawless Face  – 17 měsíců

 

Dne 27. září 2014 pořádal OMS Hradec Králové podzimní zkoušky, kterých se zúčastnila „naše“ oranžovka Amelka… Zkoušky dokončila v první ceně a umístila se na krásném druhém místě. Poslední podmínka k uchovnění byla splněna a Amelka se stala chovnou fenou :-) Ivono, Pavle… obrovská gratulace a velký dík, že jste s Amelkou poctivě cvičili a už se těšíme na jarní nadílku stříbrňáčků :-)

V sobotu 14. září 2014 se v Máslovicích u Prahy konala speciální výstava výmarských ohařů, na které zazářila „naše“ Amelka. V konkurenci 14-cti fen získala ocenění V2 res. CAC a stala se kandidátkou chovu :-)

Náš Areček získal ocenění V a i on se stal kandidátem chovu :-) … Pavle, děkuji za super předvedení našeho závisláka !!!! :-)

Tak tedy Ivono a Pavle, děkuji za krásný den a ještě jednou Vám moc gratuluji k tak velkému úspěchu!  Teď už jen tfuj, tfuj, tfuj, aby i vše ostatní dobře dopadlo… :-)

9. září 2014 přidány nové fotografie – Billie Jean, Bradley, Baldwin, Bailey

Čas utekl jako voda a naše štěňátka se rozutekla do nových domovů. Loučení sice nebylo jednoduché, ale protože mají všichni ty nejlepší páníky na světě, tak jsem to ustála :-) Všem našim stříbrňáčkům přeji, ať prožijí nádherný psí život a jejich majitelům moc děkuji za lásku a péči, kterou našim mrňouskům věnují   !!!

12. srpna 2014 k nám přijela paní veterinářka a tak už máme naočkováno, očipováno :-)

Váhy štěňátek k dnešnímu dni:

růžová Billie Jean 5500g

modrásek Bradley 5300g

bílá Bellamy 5000g

fialová Brielle 5100g

zelený Baldwin 5800g

oranžová Bailey 5300g

24.7.2014 přidány fotky štěňátek :-)

Prckové rostou jako z vody, všichni už mají přes 2,5kg a začínají baštit zadní hovězí se štěněcím mlékem, piškoty s mlékem a za pár dní zkusíme i granulky. Všichni mají nádherně světloučkou barvu a jsou prostě k sežrání :-)

 

28. června 2014 ..   ŠTĚŇÁTKA JSOU NA SVĚTĚ !!!!

Konečně se můžeme pochlubit… Face bravurně zvládla porod šesti štěňátek  a máme tedy 2 kluky a 4 fenečky :)

Růžová fenečka  – 500g

Modrý pejsek -440g

Bílá fenečka  – 420g

Fialová fenečka – 420g

Zelený pejsek – 400g

Oranžová fenka  -460g

14. června 2014  – 47.den březosti

36.den březosti …

 

23. května 2014        BŘEZOST POTVRZENA!!! :)

Přijímáme rezervace na štěňátka – předpokládaný termín porodu kolem 30.června 2014, odběr štěňat  na konci srpna :)

  

10. května 2014 pořádal OMS Hradec Králové Zkoušky vloh ohařů a ostatních plemen, kterých se zúčastnila i naše růžovka Arlette.  Tyto zkoušky zvládla naprosto úžasně s plným počtem bodů a obsadila tak krásné druhé místo :) Mám z toho obrovskou radost,  ještě jednou gratuluji majitelům k tak nádhernému úspěchu a moc jim děkuji, že se do toho tak opřeli  :)

29. dubna 2014 proběhlo krytí naší Face :) Kolem 20. května budeme vědět, zda byla mise splněna :)

 

Foto Lennyho :)

                    

 

                                     !!!!!   Plánujeme štěňátka  – léto 2014 !!!!!

15. dubna 2014  Face začala hárat, tak cca za 14 dní pojedeme za Lennym :)                                                                         
                               

                                        !!!!!   Plánujeme štěňátka  – léto 2014 !!!!!

 

Lenny ze Záběhlického domu                         x                      Flawless Face Silver Faith

otec:  Sir Cody of the Three Turnips´ (Holandsko)                 otec:  Sireva Drake

matka:  Arnika z Kovářova dvora                                       matka: Cita Silver Eso

   x    

Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla, že Face „dopřeji“ její druhý vrh. Vybrala jsem psa s kvalitním rodokmenem, který je využíván v myslivecké praxi, což je pro mne velmi důležité.

Krytí proběhne na začátku května a pokud vše dobře dopadne, štěňátka se narodí v červenci.

V případě zájmu o štěňátko z tohoto spojení mne kontaktujte na tel.: 776180918 nebo piště na mail: eva.suchankova@volny.cz

 

 

 

 

 

Přejeme Vám krásný rok 2014

 

Novinek moc nemáme, tak aspoň doplním nové fotografie našich odchovánků a především se pochlubím šikovností „naší“ oranžovky Amelky, které jsme o víkendu zkusili pohodit obřího a k tomu ještě teplého králíka… Nikdy aport srstnaté necvičila, tak to byl opravdu jen pokus a hle…. Amelka králíka bafla a nosila :)

 

…. ani Remík nezahálí a začíná se připravovat na PZ :D

A ještě přidám vzpomínku na vánoce :)

Annie   Arletta

Amelka Face s Arečkem

16. listopadu se na nás přijel podívat Remík. Je ho kus a temperamentu má stále na rozdávání :)

8. října 2013   přidány nové fotografie  – Arletta a společné foto

7. září 2013 pořádal OMS Hradec Králové podzimní zkoušky, na které jsem přihlásila to moje malé štěňátko :D   Měla jsem obavy z počasí, protože Areček není příznivcem vyšších teplot, ale zvládl to a hurá na hony!!!  :)

Arek Flawless Face – podzimní zkoušky v I. ceně (277bodů / nos 4) – foto zde

Velkou radost mám z naší oranžové fenečky Amelky, která už zvládá dohledávky pernaté zvěře a tak se moc těším, jak bude za rok na podzimkách excelovat :)

16. srpna k nám na víkend zavítal náš pan „Divoký“ – modrásek Remík s částí rodiny :) Ukázal nám, co všechno umí, pohrál si s fouskem Brokem a byl se s námi mrknout na lesní zkoušky v bažantnici Luhy :) Už teď se těšíme na další akce :D )))

Areček a malý vůdce Štěpánek s Remíkem :)

4. srpna nás přijela navštívit žluťanda Annie :)

13. července 2013  ….   dnes je to přesně rok, co se naší Face narodila nádherná štěňátka, náš první vrh A ( Flawless Face Silver Faith x Enryb Ready to Party). Všem přejeme hlavně hodně zdraví, radosti s jejich páníky a pusina na čumáček letí i naší Facince, že to všechno zvládla a že se nám díky ní vrátil Areček :*  Tak šediváčci naši, ještě jednou jen to nej!!!

 

Arletta, Amelka, Areček, Face a Remík (Adalbert) :)

 

Přidány fotografie Arečka, Remíka, Amelky, Arletty

20. dubna 2013 se Areček, Remík (Adalbert), Annie, Amelka a Arletta zúčastnili jarního svodu, který pořádal OMS Hradec Králové a o týden později svod absolvovala i Dejlinka (Adelaide). Všechna štěňata jsou plnochrupá a bez vylučujících vad :)

Po nekonečné zimě, kdy zamrzla i aktualizace našich stránek, přišlo jaro :) Odchovánkům bylo 9 měsíců a o tomto víkendu je čeká první velká událost.. jarní svod. Věřím, že to všichni zvládnou bez vyceněných zubů nebo stažených proutků :)

Jsem moc ráda, že majitelé nechtějí nechat své miláčky „ležet ladem“ a pilují poslušnost, začínají cvičit aporty, klidy před zvěří. Myslím, že všichni naši odchovánci mají velký lovecký potenciál a byla by  škoda jim „proběhnutí“ po poli nedopřát. Páníkům tedy patří můj obrovský dík  :)

Do galerie odchovánků přidány fotografie :)

 

Přejeme Vám krásné a klidné vánoční svátky a do nového roku jen to nejlepší!

                              

Máme tu prosinec…

Našim odchovánkům je pět měsíců. Čas utekl jako voda. Už dávno to nejsou ty nemotorné kuličky, které jsem v noci běhala vynášet ven :) Z některých šedivek se už stávají lovci – viď Arlettko :D a všichni mají jedno společné… neskutečnou žravost :) Všem majitelům díky za to, že nás pravidelně navštěvují, posílají fotky a informují nás o tom, jak jejich miláčci rostou.

A jedno si neodpustím…. Musím vzpomenout na Arečka a Briulku, kteří po mnoha letech nebudou běhat kolem vánočního stromečku a hledat svůj dáreček :(   Zlatíčka moje, mám vás navždy v srdci a vím, že tu jste pořád s námi…

4. listopadu 2012 .. přidány nové fotografie „naší“ úžasné žluťandy Annabelle :)

15. října 2012 .. přidány nové fotografie našich odchovánků :)

7. října 2012… štěňátkům je 12 týdnů, všichni se mají skvěle a jejich páníkům moc děkuji za zprávy, za fotky, za jejich lásku a péči, kterou prťátkům věnují.

 

Všechna štěňátka už našla svůj domov  :)

12. září 2012 dnes jsem vážila naše tři štěňátka, která nám tu ještě pobíhají :) Náš Areček má 10,2kg, růžová Arlette 9kg a modrý Adalbert 9,4kg :) Zítra jim bude devět týdnů a tak si myslím, že váhově na tom nijak špatně nejsou :D

Všechny naše treperendy, které jsou u nových majitelů se mají výborně, jsou hodné a tak máme radost.

6. září 2012.. tak nám před pár dny odjela tři štěňátka. Jako první odjela červená holčička Adelaide. Jejím domovem jsou nyní Louny, kde trpělivě pomáhá se stavbou rodinného domu, kam se za pár měsíců přestěhuje :) Oranžová Amelia odjela jen „přes kopec“ do Všestar, kde bude žít v báječné rodině, kde jí budou všichni náležitě rozmazlovat, bude běhat po velké zahradě a trhat vše, na co přijde :D A odjela i žlutá Annabelle. Jejím domovem bude Mladá Boleslav a i ona si svou rodinu vychová tak, aby byla spokojená :D V domečku se zahradou může směle pokračovat v zahradní architektuře, ve které je celkem zběhlá a dokáže „přistřihnout“ a upravit opravdu cokoliv :D

29. srpna 2012 štěňátkům bude za pár dní 7.týdnů. Mají za sebou očkování, čipování, prohlíku veterinární lékařkou a všichni jsou fit :)

Váhy „huběňourků „:D …od 6500g do 7700g :)

21. srpna 2012 mimina už váží  od 4900g do 5800g :)

15.srpna 2012 …  mrňouskům bude pět týdnů :) Všichni jsou nádherně světloučcí, váhově od 4000g do 4700g a už to jsou „skuteční“ pesani. Do galerie přidány nové fotky :)

3.srpna 2012 .. štěňátkům jsou tři týdny, mají za sebou první odčervení, první příkrmy a také pobyt na čerstvém vzduchu, což se nesetkalo s velkou odezvou :D Váhy prcků jdou nahoru závratným tempem.. Zelený pejsek má 2700g a ostatní od 2400g do 2600g.

31.července

Štěňátkům jsou dva týdny…  Všichni cvalíci jsou okatí, váhově přes dvě „kilíčka“ a už krásně štěkají, vrčí a perou se… :D

25. července 2012

Štěňátka rostou jako z vody, všichni už mají kolem 1500g (někteří jedinci i více) a pomalu začínají rozlepovat očička :)

 

A je to tady… Dlouho očekávaný sen se stal skutečností..

13. července 2012 se Facince narodilo 7 krásných štěňátek, 2 kluci a 5 feneček. Facinka je hrdá mamina, štěnda jsou k sežrání :)

 

25. června … 45. den březosti..

Face se začíná podobat soudku na nožičkách, pořád by jedla nebo venku blbla s Matějem a Briou. Jak ale přijde domů, práskne sebou na sedačku a chrní.

Foto ze 43. dne…

Dnes je již 39.den březosti naší Face. Při kontrolním utz jsem se ujistila, že je vše v pořádku a že štěňátka krásně rostou :)

Face získává kypřejší tvary, doma se povaluje na sedačce nebo stojí u kuchyňské linky a obstarává si něco k snědku :D

Březost potvrzena :)

 

Dne 12. května 2012 proběhlo krytí naší Face. Teď už budeme jen čekat a doufat, že dostaveníčko se Santiagem splnilo svůj účel :)


 

V pátek 4. května Face čekají krevní testy na hladinu progesteronu a v dalších dnech odjezd za ženichem  :)